ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

همونطور که خط های آنتنم کم می‌شد.

توی مسیر تهران-فیروزکوه هوا کم کم رو به آبی رفت و خنک شد. شیشه های پنجره ها رو دادیم پایین. وقتی از زیر پل رد شدیم تا همراه با جاده ای که مثل مار روی کوه ها خزیده بود به سمت روستا بریم، هوا درجه به درجه سرد تر شد و آبی بعد غروب آسمون سمت سرمه ای و سیاه شب رفت. دست و سرم رو از پنجره بیرون می‌آوردم، باد خنک و بوی مرطوب سبزه ها رو روی پوستم لمس میکردم. سرم رو به حاشیه پنجره تکیه میدادم و به ماه نیمه و ستاره هایی خیره میشدم که دونه دونه توی طیف آبی-سیاه
به درس مربوط به صفحات هدف خوش اومدین! همونطور که در درس پیش صحبت کردیم صفحات هدف برای رتبه‌ی تبلیغ گوگل و جایگاه اون بسیار مهم هستن، همونطور که گفتیم پایین آوردن هزینه‌ها و افزایش نرخ کلیک بسیار حیاتیه و می‌تونه واقعاً به شما در ایجاد یا تخریب یک کمپین کمک کنه؛ صفحه هدف چیست؟ صفحه هدف، صفحه‌ایه که کاربر بلافاصله بعد از کلیک روی تبلیغ به اون هدایت می‌شه.
ادامه مطلب
‍‍ ابراهیم می‌گه از من هم بنویس، می‌گم چی بنویسم؟ می‌گه فرقی نمی‌کنه! فقط بنویس!من با این "فرقی نمی‌کنه" خاطره دارم. پنجم دبستان بودم، یه روز معلممون اومد توو کلاس و گفت بچه‌ها نقاشی بکشین. گفتیم چی بکشیم؟ گفت فرقی نمی‌کنه! فقط بکشین!من و محمد هم‌میزی بودیم. بهش گفتم تو چی می‌کشی؟ گفت یه خونه می‌کشم. گفتم این رو هفته پیش کشیدی که! گفت این بار می‌خوام پارکینگ هم بکشم! معلممون نشست پشت میز و یه کتاب پاره پوره باز کرد و شروع کرد به خوندن. من
زمانی که تصمیم به دوباره نوشتن گرفتم، به تنها چیزی که فکر می‌کردم تخلیه افکار و ثبت بعضی از قسمت‌های زندگی‌م در یک وبلاگ بود. می‌تونستم به جای انتخاب وبلاگ، به سبک رایج این روزها پیج اینستاگرام داشته باشم. اوایل واقعا مردد بودم. از یه طرف می‌دونستم توی اینستاگرام می‌تونم خواننده‌های بیشتری در مدت زمان کمتری جذب کنم، می‌تونم بیشتر و زودتر دیده بشم و حتی شاید بتونم درآمد کسب کنم و وارد بازی لاکچری لایف و یه مقدار از خودت بگو و مخاطب رو ت
توی دنیا فقط کافیه خدا بهت نشون بده 
که کپسول اکسیژن تورو کجا قرار داده...
فقط کافیه خدا بهت نشونش بده...
انسان همونطور که رو به پیری میره
ریه هاش فرق میکنه احوالشون
دز اکسیژن هم میره بالا
خدا نکنه از اکسیژنی تنفس کنید 
که حالتونو خوب نمیکنه و خودتونم متوجه نمیشید
#افسرمولا
فقط برای اینکه یادم بمونه با وجود اون قیافه‌ی آزرده‌ای که هروقت حرفش می‌شه روی صورتم می‌شینه، امروز وقتی توی شلوغی بازار صورتم کوبیده شد تو قفسه‌ی سینه‌ی اون آدم غریبه چطور یهو لرزیدم و از تصور اینکه فلان دوست قدیمی بوده احساس امنیت کردم و چند لحظه همونطور خیره‌خیره نگاهش کردم. 
_داریم در جستجوی نمو تماشا میکنیم.
پسرک میگه من اگر بچه‌م گم بشه میذارم همونطور گم بمونه!
میگم چرا؟
میگه آخه پیدا کردنش خیلی سخته! :/

_گل‌پسر میگه مامان اون خانمه بدون اینکه اسم بچه‌ها رو بپرسه اسمهاشونو میدونه!
میگم اسم شما رو هم میدونه؟
میگه آره.
+هیچ وقت ازت نپرسیده؟
×نه.
+به نظرت چطوری اسمت رو فهمیده؟
×آخه من صورتم یه جوریه که فقط مثل "گل‌پسر"ه(اسمش رو گفت) برای همین وقتی نگام کرد اسممو فهمید!
:)
سلام کاربران گرامی فکر نکنید درحال ساخت بازی هستیم و میدونم کمی وقت برده ولی بازی سه روز پیش ساخته شده و در حال کاربا سرور و دیتا بیس و این چیزا هستم که اصلا کار راحتی نیست همونطور که میدونید میخوام امتیازاتون بدون نیاز به گوگل پلی برای همیشه تو هاستم ذخیره بشن برا همین دیر کردم وگرنه سه روز پیش میتونستم تو مایکت بازیم رو منتشر کنم لطفا شکیبایی خود را حفظ کنید
و همونطور که میدونستم واشنا من رو تنها نمیذاره!و ابراز علاقه به واشنا خیلی خیلی شیرینِ؛
ای مهربون به شکلی که قبل ها جواب هلپ هام رو دادی اینبار هم اینکار رو بکن.
+کتابِ "آیین دوستیابی" رو دیشب شروع کردم صفحه ی 21 م و اصلا عجله ای برای خوندنش ندارم.
باید چیکار کرد وقتی که برادرت ساعت 2.30 شب یواشکی از خونه میره بیرون که سیگار بکشه و کسی نفهمه؟
باید به مامان بابام بگم یا نباید بگم؟ اگه نگم چی میشه؟ اگه بگم چی میشه؟
بعدا نوشت:گفتم و هیچی نشد. همونطور که مجوز داره هر وقت حالش بده منو با ماشین زیر کنه؛ با همون مجوز می تونه تا ساعت سه صبح پیش عملی های معتاد توی کوچه سیگار بکشه.
اثبات قانون جذب توسط آیات قرآن کریم
اثبات قانون جذب در قرآن کریم به خیلی ها (مخصوصا به من ) کمک کرد تا درک بهترین از این قانون داشته باشیم و همونطور که در پست قانون جذب چیست در آیات قرآن صحبت هایی در مورد این قانون عالی و کاربردی آمده است .
ادامه مطلب
آدمایی که منو دارن جز خوشبخت ترین آدمهای روی کره زمین هستند. و همیشه سعی میکنم دلیل خوب بودن هامو برا خودم روشن کنم همونطور که دلیل بد بودن ها مهمه و باید پیداشون کرد. تو دلیل خوب بودنام برمیخورم به آدمایی که تو شکل گیری منِ خوب تاثیر داشتن. بعد برمیگردم به گلچین آدمایی که از دست ندادنم، به یه نکته خیلی جذاب میرسم تقریبا این دوتا یکی ان. 
اولین نوه ی مامان بابام که به دنیا اومد،دارم راجب دخترِ داداشم حرف می زنم،من به عنوان ته تغاری کاملا یهویی فراموش شدم،همه ی توجها برا ثنا بود، حسودی می کردم ولی هیچکس هم نبود درکم کنه،هیچکس نبود بگه بچه س
اذیت میشدم ولی به روم نمیاوردم...سه ساله باران به دنیا اومده،نوه ی دوم،بچه ی داداشِ دومم،همه شدن آغوشی برای ثنا،که احساس خلا نکنه،حسودی نکنه به باران...میخوام بگم همونطور که بچه ی آخر بودم،تو لیست اولویت هم بچه آخر بودم
دوستای گلمممم
راستش همونطور ک میدونین کنکور دارم ممکنه بعضی روزا نیام یا کم بیام...
ولی کامنتاتونو میخونم... چون مدل گوشیم پایینه فقط با کامپیوتر میتونم ج بدم... پس اگ ازم جواب نگرفتین ناراحت نشین....
کاری داشتین هم بهم ایمیل بدین چون اونجا میتونین ازم ج بگیرین
البته هیونگ هست احتمالا جوابتونو میده .... خودمم گهگاهی میام فقط خواستم محکم کاری کرده باشم
سلام به همراهان گرامی و همیشگی بیست ارن
همونطور که میدونید ؛ قیمت بیت کوین پایین اومده و این خبر ، بهترین خبر برای کسانی هست که میخوان در این عرصه فعالیت کنن و درآمد داشته باشن !
سایت بیست ارن هم برای دوچندان شدن انگیزه این عزیزان ، مسابقه ای رو طراحی کرده ( به شکل بُرد - بُرد ) که هم ما سود کنیم هم شما !
ادامه مطلب
سلام علیکمطاعاتتون قبول
به این جمله دقت کنید:
"مسئله فلسطین، مسئله اسلام نیست مسئله انسانیت است"
دیروز در خبرها می خوندم که یه فرد جاهل گفته کاش در ایران اجازه می دادند همونطور که موافقین فلسطینی ها، راهپیمائی می کنند موافقین اسرائیل هم راهپیمائی می کردند!!!!!!
بدا بر احوالتون.....
پناه بر خدا از این میزان حماقت...
پناه بر خدا از این عاقبت....
"شمر زمان امام حسین مُرد، شمر زمانه ات را بشناس"
فتامل...
ادامه مطلب
فقط برای اینکه یادم بمونه با وجود اون قیافه‌ی آزرده‌ای که هروقت حرفش می‌شه روی صورتم می‌شینه، امروز وقتی توی شلوغی بازار صورتم کوبیده شد تو قفسه‌ی سینه‌ی اون آدم غریبه چطور یهو لرزیدم و از تصور اینکه فلان دوست قدیمی بوده احساس امنیت کردم و چند لحظه همونطور خیره‌خیره نگاهش کردم. 
حال ما خوب نیست
حال خوزستان خوب نیست
مادر وطن حال فرزندت خوب نیست 
ما را دریاب
لعنت به نفت 
لعنت به نفت 
لعنت به نفت
امروز باشنیدن موزیک ویدیو اهل النخل مهدی یراحی کمی حال خوزستان بهتر شد 
صدای درد مردم وطنم با این موزیک ویدیو که ساعت ۶ امروز تو کانالش قرار گرفت به گوش همه میرسه 
همونطور که صدای خرد شدن استخوانهای سرزمینم  زیر چرخ دنده بی توجهی ها مدام تو گوش ماست
اهل نخلستانیم زاده ی سخاوت و بخشندگی 
همسایه افتابیم و کمال همنشینی مارا بخشن
سلام به دوستان  همونطور که گفتم سایت دائمی هستش. دراول فقط اخبار برنامه هروز و آنالیز امتحان ها خواهد بود  اما بعد بخش فیلم . اهنگ. اخبار تراکتوری ها. عجایب علم و تاریخ . وبه روز رو اظافه خواهم کرد که در مورد گوشی. بازی وغیره خواهد بود .  خدافظ
امروز یه گنجشک افتاده بود وسط خیابون 
فکر کنم خورده بود به شیشه ماشینی چیزی ..
یهو متوجهش شدم قبل اینکه ماشینا لهش کنند پریدم وسط خیابون و برش داشتم...
قلبش تند تند میزد و بیحال بود..
هر کاری کردم اب نخورد و هی چشاشو باز میکرد نگاه میکرد..
همونطور که تو دستام گرفته بودمش سوار تاکسی شدم تا زودتر برسم خونه شاید بتونم برسونمش بیمارستان حیوانات نزدیک خونه.. 
اما از تاکسی که پیاده شدم ... یهو دیدم هر دو تا چشاشو باز کرد و بالهاشو یه تکونی داد و یهو قلبش
خیلی خب به تمرین درس افزونه‌های تبلیغ خوش اومدین! همونطور که می‌بینید افزونه‌های تبلیغ هنگام ساختن یک کمپین ادوردز در انتهای صفحه هستن. درست قبل از دکمه‌های ذخیره و ادامه که از اونها برای ساختن اولین کمپین ادوردزتون استفاده می‌کنید.
ادامه مطلب
قالب وردپرس شیپور
قالب شیپور ! قالب ارسال آگهی سون شیپور . قالب دیوار وردپرس را برای
شما آماده کردیم ! قالب سون شیپور حرفه ای ترین قالب نیازمندی ها مانند
شیپور و دیوار برای وردپرس است .
همونطور که میدونید تمامی مشاغل روز به روز اینترنتی تر میشوند و نظر من
این هست روزی تمامی مشاغل یک وبسایت و یک خدمات اینترنتی دارند . بزرگترین
نیاز وبسایت ها و مشاغل تبلیغات و آگهی های آنها هست که سایت هایی مثل
دیوار شیپور جام۲۴ و … به کمک مشاغل میان و اونها ر
خب بچه‌ها به تمرین اضافه کردن کلیدواژه‌های منفی در گوگل ادوردز خوش اومدین! خب همونطور که اینجا می‌بینید زبانه‌ی کیورد رو داخل یکی از گروه‌های تبلیغم باز کردم، حالا برای اضافه کردن کلیدواژه‌های منفی اگر یک فهرستی از کلیدواژه‌ها رو از قبل تعیین کردید تا به گروهتون اضافه کنید،
ادامه مطلب
سوفیا از بچه های کلاسمه . وقتی منو میبینه ، یا هرطوری میشه ، انقد محکم بغلم میکنه و چشاش برق میزنه که فکر میکنم کاش یه روز میتونس همونطور که محکم بغلم کرده نفوذ کنه تو بدنم ، بره تو مغزم و ببینه خاله پریسا همونقد که از بیرون با بقیه مهربونه ، از داخل با خودش تو چه جنگیه . چه تانک و تفنک و تیری ئه که هر روز باهاش شلیک میکنه به خودش . به مخش . به قلبش . فکر میکنم کاش همه چیز ِ دنیای خاله پریسا ، مثل ِ چیزی بود که دنیای سوفیا تصورش کرده . اونقد امن و آروم
سلام،همونطور که گفتیم می‌خوایم براتون مسابقه هوش مصنوعی شریف امسال رو به صورت لیگ برگزار کنیم.
توضیحات و مستندات بازی رو از این لینک دانلود کنید و با دقت مطالعه کنید.کلاینت سی‌پلاس‌پلاس بازی رو می‌تونید از اینجا دانلود و نصب کنید.در ادامه پست هایی برای آموزش نصب کلاینت سی‌پلاس‌پلاس بازی در ویندوز و آموزش های علمی روی وبلاگ قرار می‌گیره.
در ادامه آموزش گوگل ادوردز می‌خوام به پیش برم و این بار ابزار جدید گوگل کیورد پلنر (Google Keyword Planner) رو بررسی کنم که اخیراً منتشر شده. همونطور که می‌بینید داشبورد یه مقدار متفاوت به نظر می‌رسه، نوار گشت‌وگذار هم به نظر یه مقدار متفاوت می‌رسه. انتشار اون چند هفته پیش انجام گرفته.
ادامه مطلب
بچه ها زندگی خیلی پیچیده هست
و آدمهایی که حتی فکرش رو هم نمیکنین که ممکنه مشکل داشته باشن، در حقیقت در مشکلات زیادی غرقن. مشکلاتی که شاید برای شما مشکل به نظر نیاد ولی برای اونها فاجعه هست. همونطور که برای ماها مسائلی فاجعه و سخت هکه ممکنه بای بقیه به طرز خنده داری ساده باشه.
آدم ها رو شوخی نگیریم.
حال ادمها رو حتی اگه شده یه بار، بپرسیم.
حتی یه بار.
سه سال بعد ممکنه پشیمون بشیم که چرا یه بار ازون آدم نپرسیدیم حالت خوبه؟
همون طور که سه سال من این
خب بریم سراغ درس عربی که خیلیا ازش مینالن 
درس عربی همونطور که خدتونم شاید فهمیدین یجورایی خاصه !
برای همین باید نحوه مطالعشم خاص باشه
میخوام یه روش عالی برای مطالعه عربی بهتون یاد بدم که خیلی خیلی آسون یادش بگیرید
پس بریم سراغ یادگیری عربی به روش رتیه های برتر
ادامه مطلب
همونطور که توی پینوشت پست قبلی اشاره کرده بودم، سعی کردم "درباره ی من" بنویسم. اما "درباره ی من"ام نیومد!! چه کار سختیه! باز بلاگفا یه فرم پیش فرض برای پروفایل داشت! اینجوری هر کاری کردم نتونستم چیزی بنویسم! نمیدونم چرا! من انشام بد نیست:) ولی انگار اینکه چه چیزایی رو مینویسی و چه چیزایی رو نمینویسی یکم ضایع است! حالا اگر فرم پیش فرض یا سوال داشت به چیزی! هوم؟ نمیدونم شایدم من بیخودی حساسیت نشون دادم...
خلاصه گذاشتم همون اولین جمله ای که اونجا نوشت
چند روزه حال ندارم ، دیروز جواب آزمایشم رو گرفتم همه چیز خوب بود جز یه مورد !!! ذهنمو مشغول کردچطور ممکنه این اتفاق بیفته ! راستش فکر کردن بهش بیشتر عذابم میداد تا اینکه بدونم این درد رو دارم !
از سرکار رسیدم خونه و با همون خستگی شام پختم ، آشپزی آرومم میکنه و باعث میشه به چیزهای خوب فکر کنم 
آخر شب میرم که بخوابم ، آروم و یواش صدام میکنه ، میرم کنارش ، سعی میکنه بغضشو نگهداره و اشکهاش نریزه، همونطور که تو گوشم زمزمه میکرد اشکهم سرازیر شد ، حرفها
چند روزه حال ندارم ، دیروز جواب آزمایشم رو گرفتم همه چیز خوب بود جز یه مورد !!! ذهنمو مشغول کردچطور ممکنه این اتفاق بیفته ! راستش فکر کردن بهش بیشتر عذابم میداد تا اینکه بدونم این درد رو دارم !
از سرکار رسیدم خونه و با همون خستگی شام پختم ، آشپزی آرومم میکنه و باعث میشه به چیزهای خوب فکر کنم 
آخر شب میرم که بخوابم ، آروم و یواش صدام میکنه ، میرم کنارش ، سعی میکنه بغضشو نگهداره و اشکهاش نریزه، همونطور که تو گوشم زمزمه میکرد اشکهم سرازیر شد ، حرفها
 همونطور که پیشتر گفتیم ، شاهرخ خان ، به دعوتِ جشنواره ی فیلم ملبورن،  امسال در این مراسم حضور خواهد داشت. دانشگاه لا تروب استرالیا نیز از این فرصت استفاده کرده و قصد داره در مدت اقامت کینگ خان در کشورش ، با اهدای دکترای افتخاری خود به این بزرگ مردِ بین المللی کشورِ هند ، از او به خاطر خدمات هنری و انسان دوستانه اش در مؤسسه ی میر ، و همچنین تلاشهایش در زمینه تساوی حقوق زنان و قدرت بخشیدن به نقش آنها ، قدردانی کند.  شکوهت مانا ای پادشاه قلبه
بیست سالگی برای من سن خیلی مهمیه و همیشه برام مهم بوده که تا قبل از اتمام بیست سالگیم، من حسابی کیف کرده باشم و کارای مفید کرده باشم و به معنای واقعی "زندگی" بکنم. و خب من اینجام و تقریبا پنج ماهی از بیست سالگیم گذشته و من این اواخر زیاد از شرایط راضی نبودم.
بنابراین همونطور که چند روزه ذهنم درگیر شده، امشب یه لیست نوشتم از بیست کاری که تا قبل از تموم شدن بیست سالگیم باید انجام بدم. البته ممکنه به مرور باز فعالیت هایی بهش اضافه بشه اما چون اولین
از من قول گرفته که بود سیر تا پیاز ماجرا را برایش تعریف کنم. بعد از ماه‌ها بود که همدیگر را می‌دیدیم. یک جا بین حرف‌هایش که در حال قدم زدن بودیم گفت: «من خودم اگه دختر بودم به هیچ عنوان با این پسرا وارد رابطه نمی‌شدم! چون دوستای خودم هستن دارم می‌بینم دیگه! همه از لحاظ عقلی تعطیلن! من که دوستشونم حاضر نیستم با اون پسر دو ماه حرف بزنم چه برسه به اینکه آدم دختر باشه و باهاش بره توی رابطه! کاملا از لحاظ روانی به گا میره آدم، همونطور که تو رفتی!» خن
من برگشتم^_^
دوسه روز پیش یه پست گذاشتم که به ربع ساعت نشد پاکش کردم دلیلشم این بود خیلی وقتا نباید خیلی چیزارو توضیح داد واسه کسی که نمیشناسیش و بهتره همونطور فکر کنه
ایکس امتحاناش تموم نشده هنوز و سخت داره درس میخونه،این روزا خیلی ناامیده و واقعا میدونم بخاطر شرایط سخت امتحاناشه وگرنه بعدش عادی میشه.باهاش صحبت کردم ولی دلم نمیخواد زیاد مزاحمش باشم:///ترجیحم اینکه درسشو بخونه و ذهنش اشفته نشه..از خیلی جهات هم خیالم راحته ازش..درس میخونه..دوس
سلام دوستانخوبید؟
اسم من همونطور که همتون میدونید فاطمه❤عشق کره بود بله بود یعنی الان دیگه نیست و الان اسمم رو به کاپ کیک خامه ای تغییر دادم.این اسم و دوست عزیز نماشام سروین رو من گزاشته و در نماشا به من میگن کاپ کیک خامه ای
پس اینجا هم به من بگید کاپ کیک خامه ای✋
❤ممنون از همگی❤
ضمنا اطلاعیه هم این هست که قراره 35 روز دیگه مین هو جووون از سربازی برگرده
خب 35 روز که نه 34 روز دیگهههههه
آخ جوووون
خیلی خیلی خوشحالمممم
و دارم لحظه شماری میکنم
امید
نمیدونم چرا هرکی وکیل میبینه میگه: "قتل انجام دادم واسه تبرئه میام پیشت" بعدم "عـیح عیح عیح" میخندن :|

+ قتل انجام بدی بیای پیش من واسه تبرئه؟؟ :)) خودم میکشم زیر چهارپایه ات :|
حالا خیلی رودربایستی داشته باشم واسه رضایت گرفتن اقدام میکنم.

+ تصور غلط اینجاست که گمان میکنند وکیل کارش"دفاع از ظالم" "تحریف حقیقت" "تغیر جایگاه بزه دیده و بزهکار" "درست جلوه دادن غلط و غلط جلوه دادن درست" هست.
در حالی که وکیل و قاضی مثل ٢ بال عدالت هستن که در کنار همدی
قسمت دوم
پاییز ۱۳۹۷

شب بعد از شام
همونطور که دارم سفره رو تمیز میکنم به پریسا میگم: بعد چند وقت امروز بالاخره یکم بیکار شدیم یه نفسی کشیدیم.
پریسا: آره بخدا، این صبح زود بیدار شدنا پدرمونو دراورده.
زهرا و نسترن ظرف به دست میان تو اتاق.
زهرا: کی پدرتو دراورده؟
من: صبح زود بیدار شدن؛ چقدر ظرف جمع شده بود همون خوب شد دوتایی ظرفارو شستید.
ادامه مطلب
خب همونطور که پیش بینی کرده بودم 
و با این وجود که به بعضی از دوستان عضو این مجموعه هشدار داده بودم 
ولی قبول نکردند!
شرکت تلفیق و هنر که ادعای بازاریابی شبکه ای داشت اما در اصل شرکتی بود که در قالب سیستم هرمی سعی داشت مجوز بازاریابی شبکه ای بگیره، پلمپ شد!
این شرکت بدون اینکه مجوزهای لازم رو بگیره سایت زده و بود و جلسات برگزار میکرد و اقدام به عضو گیری کرده بود و علیرعم هشدارهای فراوان نهادهای اطلاعاتی و امنیتی در این رابطه، بسیاری از افراد
تو باید به این اردو بیای، جمله‌ایی بود که معلم جان با تحکم به من گفت! من دانش آموز جدید بودمو هیچوقت نتونستم با بچه ها کنار بیام، کلاس جدید دانش آموز های بدی داشت(به غیر ۲ نفر که کم و بیش باهم صمیمی شدیم)! اردوها همیشه به من بد میگذشت، خیلی کم به اردو ها میرفتم، ولی این اردو رو میخوام صددرصد برم، آخه آخرین اردوی من با این بچه ها و توی این مدرسه محسوب میشه، سال دیگه برمیگردم مدرسه قدیمی:) 

برمیگردیم شهر خودمون و اسم این اتفاقو گذاشتم (زندگی جدید
سلام و عرض ادب، وقتتون بخیر
شما میتونید با ثبتنام در کنتل از فایل هایی که در قسمت موضوعات "دانلود های همیار" هستش استفاده کنید، دقت داشته باشید هر عضو واستون 1 امتیازه و هرچی امتیازتون بیشتر باشه بیشتر میتونید درخواست لینک دانلود بفرستید!
فایل هایی در آینده ارسال خواهد شد که ارزش بسیاربالایی دارند، همونطور که خوانندگان قدیمی وبلاگ میدونن، نمونه ای از 
ادامه مطلب
سلام دوستان، ممنون واسه نطرات دلگرم کننده و زیباتونهمونطور که فهمیدید یک موضوعات به وبلاگ اضافه شده تحت عنوان "دانلود های همیار" که تنها برای افرادی هستش که از قسمت "کسب درآمد از همیار (کنتل)" ثبتنام کرده و با شمارهء ثبتنام شده از طریق پیامک به شماره بنده 09206803737 درخواست دانلود بدهند... البته محدودیت هایی داره که بسته به امتیازتون میتونید ماهانه درخواست دانلود بدید. (سوالات خودتون رو با نظر روی مطالب بپرسید)
زیرمجموعه گیری منجر به کسب درآمد وا
قبل‌تر توی قسمت عمیق استخر، وقت کرال رفتن، اونجا که هی کله‌تو میچرخونی و نفس میگیری و می‌چرخونی و یه منحنی میزنی توی آب و خودتو توی آب جلو می‌کشی، یاد نشدن‌ها می‌افتادم. اینکه ردخور نداره، همونطور که تا الان نشده و منو تبدیل به یه آدم خشمگین و ضعیف کرده، از این به بعدم...
اما آخرین بار، جای اینکه سرمو کنم زیر آب و گریه کنم، بدنمو با زور توی آب جلو میکشیدم، و هر بار میگفتم، من به رویام میرسم. می‌رسم. می‌رسم. می‌رسم. می‌رسم. و آبو پس میزدم. حا
دیدم چقدر ازم متنفری،
تنفر نه از روی اینکه دیگه نخوای منو ببینی،
تنفر واسه اینکه چرا بهت دروغ گفتم،
منو ببخش؛ منو ببخش اگه بهت دروغ گفتم، یقینا من لیاقت دوست داشتن تو رو ندارم و خودمم بهتر از هرکس دیگه ای میدونم.
با احساس شرمندگی از خواب بیدار شدم؛تو اینو نمیدونی ولی یقینا اگر روزی بفهمی من دیگه هرگز حتی نمیتونم اسمتو به زبون بیارم.
باید محو بشم از زمینی که قراره یک عمر شرمنده ی تو باشم.
منو ببخش ولی قول میدم دروغم به واقعیت تبدیل شه.
بهت قول م
خب در این درس می‌خوایم در مورد افزونه‌های تبلیغ صحبت کنیم. همونطور که می‌دونید این افزونه‌ها هم به عنوان عامل مهم در رتبه‌بندی تبلیغ مطرح شدن بنابراین هرقدر بیشتر اونها رو اضافه کنید بهتره؛ همه‌ی اونها قرار نیست با همه کسب‌وکارها همخونی داشته باشن و گوگل دائماً داره نسخه‌های بتای افزونه‌های جدید رو بیرون می‌ده و متعاقباً اونها رو در اختیار افراد متفاوت می‌ذاره اما اونها خوب عمل می‌کنن اما برای اینجا ۴ افزونه‌ی تبلیغ گوگل هستن که
یه آزمون جمع بندی خیلی عالی و استاندارد برای دوازدهمی های گل
بچه ها دقت کنید همونطور که شاید به خیلیاتون گفتم سوالات آزمون های گاج تو بعضی درسا مخصوصا شیمی یه مقدار سخت تر از حد استاندارده بنابراین از کم زدن ناراحت نشین و فقط سعی کنید تمام اشکالاتتونو کامل کامل رفع کنید
دوستون دارم 
برای دانلود اینجا کلیک کنید
یکم تو صفحه پایین برید لینکا رو پیدا میکنید 
امروز صبح برنامه منهای نفت رادیو جوان، به سرمایه جوان کشور پرداخته بود، و اینکه چطور میشه از سرمایه انسانی بخصوص نسل جوان و متخصص در مدیریت کشور بهره برد. چند مثال جالب هم آورد که مثلاً میانگین سنی پرسنل شرکت های بزرگ دنیا مثل فیسبوک و گوگل و اپل و ادوبی و ... بین 28 تا 32 ساله، و همونطور که میدونید سرمایه این شرکت ها معادل بودجه سالیانه چند کشور از جمله خود ماست! حالا در نظر بگیرید شرکت هایی با این حجم از گردش مالی چقدر به نیروی جوان خودشون اعتما
اولین کتابی که امسال خوندم یا بهتره بگم امسال تمومش کردم "کجا ممکن است پیدایش کنم"بود،عکس رو زمانی گرفتم که خیلی سردم بود و اون گل رو جوجه رنگی بهم داد،شاید بعدا بیشتر راجبش حرف زدم اما الان نه.کتاب مجموعه داستان بود(پنج داستان)و من سه تا از داستان هارو پارسال خونده بود و دیروز هم یکی و امروز هم یکی دیگه،و کتاب همین حالا تموم شد.قلم موراکامی برام آشنا و در عین حال ناشناخته و عجیب غریبه،همونطور که داری میخونی کلی به فکر فرو میری و عمیقا توی داس
همونطور که داشتم تند تند آماده میشدم که برم دانشگاه زیر لب هی با خودم غر می زدم:
امروزم دیر می رسم، ای خدا نشد من یه روز زود از خواب بیدار بشم،کوله پشتیمو برداشتمو
از اتاق زدم بیرون، مامان تو آشپزخونه بود، همونطور که به سمت در می رفتم بلند گفتم: مامان من رفتم
مامان: دختر بیا صبحونه بخور .... بقیه در ادامه مطلب
ادامه مطلب
سلام خدمت دوستان گرانقدر.
چوزش می طلبم که دیر به دیر پیام می گذارم :(
امروز قصد دارم شما رو با یکی دیگه از عجایب این دنیای خاکی آشنا کنم:D
دوستان همونطور که میدونین سود سوزآور یکی از تجهیزات و مواد آزمایشگاهی هست که اهمیت فراوانی در صنعت داره... 
در این مطلب فیلمی رو براتون اماده کردم به همراه دوستانم تا با انجام آزمایش های جالبی، زیبای های علم زیست شناسی رو بیشتر متوجه بشیم
من دیگه پرحرفی نکنم بریم که فیلم رو بینیم:)))
آزمایش های جالب با سود سوز
سلام  . 
خب ، همونطور که خیلیاتون میدونین و در اخبارها هم میگن ، چند روز دیگه رتبه ها میاد و سوای از استرس بدی که داره ، خیلی ها درگیر انتخاب رشته میشن و من هم از این قاعده مستثنا نیستم . اما خب هیچ نظری در رابطه با رتبه کنکور ندارم ، چون کنکور عجیب و غریبی بود و اصلن نمیدونم چند میشم . من رشته ام تجربی بوده و الان به شدت به کمک کسانی که در این رشته بودن و در رشته های دیگه بودن نیاز دارم و میخوام بدونم انتخاب رشته چجوری هست ؟
کارنامه سبز چیه و کاربر
خدایا ! همونطور که زمستون رو برای ما تابستون کردی ، تابستونمون رو هم زمستون کن ! آمین .
میگن در اروپا دمای هوا به 30 درجه میرسه ، تو خیابونا به مردم آب رایگان میدن ، اونوقت در ایران ، دمای هوا به 50 درجه میرسه ، برقا رو قطع میکنن (حرفی ندارم واقعن )
هنوز درک نمیکنم چرا باید ساعت 12 ظهر ، در اوج گرما بیان قرار بذارن که بریم با هم دیگه چیزی بخریم . خداییش دیگه من دمای 46 درجه رو انقدر شدید و مستقیم حس نکرده بودم .
یادمه آخرین آزمون سنجش بود به مدت ده دقیقه
CPU مخفف واژه central processing unit به معناى واحد پردازش مرکزى است. واژه انگلیسى processor به معناى پردازنده است. همونطور که روى موضوع نوشتم CPU مغز رایانه هست. این قطعه بسیار مهم در اولویت اول در قطعات رایانه قرار دارد؛ و با توجه به انتظارات شما از کامپیوتر، انتخاب مى شود و با دیگر قطعات (مادربرد) هماهنگ (مچ) مى شود. شما در راه انتخاب پردازنده فقط دو انتخاب از لحاظ شرکت سازنده دارید؛ اینتل (intel) یا اى ام دى (AMD) هست. که بعداً راجع بهشون صحبت مى کنیم. 

سلام، قراره در این سری مطالب، درباره تاریخچه سی پی یو ها همونطور که قول داده بودم، بهتون توضیحاتی ارائه بدم.
چرا روند پیشرفت اینتل را دنبال خواهیم کرد؟
اینتل بزرگ‌ترین شرکت ساخت پردازنده جهان است که در سال ۱۹۶۸ توسط رابرت نویس، گوردون مور (مبدع قانون مور) و اندرو گروو در کالیفرنیا تاسیس شد.
ادامه مطلب
بابام امشب هم خوابید و من نرفتم ببینم برای من چی خریده. چه جور دختری هستم من واقعا خجالت نمیکشم؟
اینا حرفاییه که مامانم بهم زد.
چرا وقتی دلم خوش نیست باید برم ببینم برام چی خریدن؟ چرا اعتراف نمیکنن اشتباه کردن؟ چرا اصرار دارن که من مقصر همه چیزم؟ از برداشتن سوئیچ تا کتک خوردن، تقصیر خود منه. من چرا قبول نمیکنم تموم شه بره؟
امروز راحت باهاشون حرف زدم. حرف زدم و هر جمله ای که میگفتم با خودم میگفتم: ازینجا میرم. یا میگفتم: فکر نکن همه چیو یادم رفته
زندگی کسالت بار شده - همونطور که در پست  یاران دبیرستانی عرض کرده بودم - از همین رو گفتم یه تحولی توی زندگیم ایجاد کنم و تصمیم گرفتم friends رو شروع کنم بلکه بشوره و ببره این روزا رو. به قول پوریا sitcom باید جزئی از زندگیت باشه نباید از زندگیت حذفش کنی...friends یا بهترین سریال زندگیته یا یکی از بهترین ها هست به طوری که میشه گفت بی همگان به سر شود بدون فرندز نمیشود! ولی خب دلیل اصلی برای دیدن فرندز اینه که تازگی سر هرچیزی استرس میگیرم و این نمیزاره مث آد
برای نصب این فریمورک کافیه کد زیرا در ترمینال اجرا کنید, یکی از مزایای این فریمورک, نصب تم های زیبا و مدیریت پلاگین ها می باشد.
sh -c "$(curl -fsSL https://raw.githubusercontent.com/robbyrussell/oh-my-zsh/master/tools/install.sh)"
بعد از انجام این کار oh-my-zsh در پوشه oh-my-zsh‍‍./~ نصب می شود و ازین به بعد تمام theme ها و plugin های شما در این پوشه قرار میگیرند. برای تنظیم این فریمورک فایل zshrc. که در این آدرس می باشد zshrc./~ را باز کنید (این فایل و پوشه مخفی هستن برای نمایش Ctrl + h رو بزنید )
با نصب این فریمورک
خیلی وقته به من ثابت شده که نباید با هیچ کسی بحث کرد مخصوصا در مورد اهداف و آرزوها. چون اگر طرف مقابل آدم با درک و منطقی باشه سودی برامون نداره و اگر بی منطق باشه (اکثریت ملت) باعث تخریب میشه!
این موضوع در مورد تمام قدیمی ها صادقه! خودشون هیچ وقت رویا نداشتند و روتین بودند، چه درکی میکنند از ما و اهدافمون!؟ جز تخریب و اینکه شما جوونید و خام! همین افکار باعث شده نسل در نسل فقط دنبال استخدام و دست دولت داشته باشیم. متاسفانه دولت هم راه رو برای کسب و
خب همونطور که یادتونه در مراحل نصب، گلدن‌گیت سرویس MGR رو ساخته و میدونیم استارت شده برای اینکه ببینیم چه سرویس‌هایی در گلدن‌گیت پیکربندی شده‌اند از دستور زیر استفاده می‌کنیم:
GGSCI (lx-02-oracle) 1> info allProgram     Status      Group       Lag at Chkpt  Time Since ChkptMANAGER     RUNNING
برای اینکه محتویات فایل MGR رو ببینیم از دستور زیر استفاده می‌کنیم:
GGSCI (lx-02-oracle) 2> edit param mgr
نکته: با زدن این دستور فایل پیکرندی شما با ادیتور پیشفرض تنظیم شده باز میشه
برای باز کردن فایل د
الگوریتم یعنی ، تقسیم یه مسئله به چند مرحله و پیدا کردن یه راه حل برای هر مرحله  هست بطوریکه با ترتیب مشخص شده و انجام مراحل، جواب مسله بدست می آید.   ، الگوریتم به ما کمک میکند مراحل حل مسئله را به زبان رایانه نزدیک‌تر کرده و در نهایت آن را به کدهای قابل فهم کامپیوتر تبدیل کنیم. در هر الگورتیم:
۱-یه سری اطلاعات یا ورودی داریم.
۲-یک سری خواسته یا خروجی هم داریم
۳-دستورات محاسباتی که برای هر مرحله نیاز است
: برای مثال اگه به من بگن که الگوریتم برن
سلام دوستان، خوبید انشاالله؟
دارم کتابی قدیمی با اسم "آداب معاشرت (برای همه)" رو مطالعه میکنم، همونطور ک از اسمش پیداشت میخوام از نکاتش عکس بندازم و در مگا آپلود کنم تا شما هم از نکاتش بهره ببرید.
دقت کنید مگا یک فضای ابری هستش که پوشهء اختصاصی این کتاب رو در اون آپلود میکنم شما میتونید با کلیک بر روی لینک وارد پوشه شده عکس هارو بخونید یا کل پوشه رو دانلود کنید.
اول اینکه تا وقتی من کتاب رو بخونم و عکس نکاتشو واسه تون آپلود کنم این مطلب رو پین ش
سلام
چند سالی هست که با بلاگ بیان سر و کار دارم ؛ اما همونطور که میدونید ؛ میزان پست گذاری بنده کمتر شده
من با چند وبلاگ ، در بلاگ بیان کار کردم ؛ یکبار حتی رمزمو گم کردم ( رمز این وبلاگم )
اما باز هم وبلاگ ساختم ؛ چون بلاگ بیان چیزی متفاوت و بهتر از بقیه بود و میدونستم که خیلی جای پیشرفت داره
اما بعضی از محدودیت های عجیب سرویس بلاگ بیان ( که ما هی گفتیم درست میشه ، درست میشه ، اما نشد ! ) ما رو از پست گذاشتن دلزده کرد ( نه تنها ما ؛ بلکه اکثر دوستان ب
سلام.
این روزهای آخر سالی که یه جوری برنامه‌ریزی کرده بودم به 30 درصد کارهای عقب‌مونده از دو سال ِ پیشم برسم جوری شلوغ شد که به کارهای الانمم نرسیدم :/
الغرض، خواستم بگم ممنونم از آقای صفایی‌نژاد که در چالش وبلاگ منو به عنوان یکی از وبلاگ‌های خوب معرفی کردند، باعث افتخاره.
و عذرخواهی می‌کنم هم از ایشون و هم اون دوست عزیزی که من رو به چالش دعوت کردند و فرصت نشد شرکت کنم. اگر عمری باقی موند ان‌شاءالله سال ِ جدید.
اومدم بگم پیشاپیش عیدتون مبا
- سلام، اینجا کجاست؟
+ همونطور که از عنوان وبلاگ میشه تشخیص داد، من محمد جواد منصورزاده هستم و اینجا هم وبلاگ منه. اگه مایل هستید بیشتر درباره من بدونید شاید صفحه درباره در منوی بلاگ بتونه بهتون کمک کنه. برای چندمین بار شروع کردم به نوشتن وبلاگ. امیدوارم اینبار بلاگ نویسیم پایدار بمونه. 
- اینجا چجور جایی قراره باشه؟
+ راستش من یه مشتاق یادگیری هستم. همیشه دوست دارم مطالب و مهارت‌های جدید یاد بگیرم. قصد دارم از این به بعد مهارت‌های جدیدی رو ک
سلام دوستان!
بلاخره بعد از چند مدت ، وقتم آزاد شد و تونستم پست بذارم :)
خب دوستان آموزش رو شروع میکنیم ؛ البته چند تا نکته هست که قبلش باید بگم :

برنامه پایتون رو از سایت خود پایتون دانلود کنید ( لینک سایت ) ( ترجیحا آخرین نسخه و به روز ترین نسخه رو دانلود کنید ) ( لینک دانلود ورژن 3.7.3 پایتون برای ویندوز که جدیدترین نسخه اش همینه )
زیاد مقدمه چینی نمیکنم درباره تاریخچه پایتون و... چون با یه سرچ ساده تو اینترنت ، میتونید چیزای خیلی زیادی رو درباره پای
 امروز روز دومه... مطمئنم که دیروزو حتی یه ثانیه شم حروم نکردی:)
بیشتر از اینا اراده داری که یکاری رو شروع کردنی به نحو احسنت به پایان برسونیش:)
امروزت هم حتما تا الان به بهترین نحو گذشته همونطور که روزای قبل فکرشو کرده بودی..
تو قول دادی ترس و استرس رو راندی که خراب میکنن همه چیو، رو قولت وایسا:)
آفرین دختر خوب.. بازم این مهمه که تو خودتو باور داری..
بارها با خودت تکرار کن هیچکی برات مهم نیس، جز خودت و آینده ات..
اصلا بخاطر همینه که تا الان مقاوم بو
به درس مربوط به اضافه کردن رتبه خوش آمدید!
اگر با گوگل ادوردز آشنایی ندارید، احتمالاً تا حالا این اصطلاح به گوشتون نخورده اما میتونیم اون رو یک موضوع بسیار مهم و اساسی بدونیم که باید باهاش آشنا بشین نه ‌تنها در ایجاد تبلیغات بلکه برای بهینه‌سازی تبلیغ و دریافت بیشترین سود ممکن به اون احتیاج دارید، بنابراین همونطور که در درس قبل گفتم چیزهایی که رتبه‌بندی می‌کنم، موقعیت یک تبلیغ رو مشخص می‌کنن، حالا در این جستجوی نمونه شما نتایج جستجوی پ
به درس مربوط به اضافه کردن رتبه خوش آمدید! اگر با گوگل ادوردز آشنایی ندارید، احتمالاً تا حالا این اصطلاح به گوشتون نخورده اما میتونیم اون رو یک موضوع بسیار مهم و اساسی بدونیم که باید باهاش آشنا بشین نه ‌تنها در ایجاد تبلیغات بلکه برای بهینه‌سازی تبلیغ و دریافت بیشترین سود ممکن به اون احتیاج دارید، بنابراین همونطور که در درس قبل گفتم چیزهایی که رتبه‌بندی می‌کنم، موقعیت یک تبلیغ رو مشخص می‌کنن، حالا در این جستجوی نمونه شما نتایج جستجوی پ
طور ساده باید گفت اسپین آف Spin-Off یک فیلم یا سریال یا رمان هست که مشتق از یک اثر دیگر است و میتونه براساس داستان یا مفهوم یک اثر دیگه باشه. اسپین آف میتونه جزئیات بیشتری رو از داستان یک سریال دیگه نشون بده (ممکن هست آن جزئیات چندان مهم نباشن) و یا حتی میتونه داستان متفاوتی داشته باشه و ممکنه برخی از بازیگران آن سریال در اسپین آف حضور داشته باشند. اکثر اسپین آف ها معمولا بر اساس سریال ها و فیلم های بسیار موفق ساخته میشن. برای مثال، اسپین آف Better Call S
شب های قدر همیشه یاد آور لحظه های ناب تقرب به خداست .
همونطور که میدونین چن تا از دوستان خوبمون تو بیان شدیدا نیازمند دعای خیر شما هستن .
تو این شبا هرکس یه جوری احیا میگیره
بعضیا تو اماکن متبرکه ، مساجد و هیئات و بعضیاهم تو خونه و در خلوت خودشون با خدا ارتباط برقرار میکنن ...
هرجا که بودین یاد همدیگه باشیم و برای همدیگه دعا کنیم .
خدایا به حقیقت شب قدر ، یعنی حضرت زهرا سلام الله علیها نظر لطفت رو از دوستان بیانی ما دریغ مفرما ...
مسجد کوفه ز داغ رف
شماهایی که میگم
شماها انسان نیستین
شما یه مشت نفهم آشغالید! 
یه مشت عوضی که توهم انسانیت دارید.
شماهایی که منو باگذشته ی من مقایسه میکنید.
شماهایی که یه رفتار اشتباهمو که خیلی وقته ترک کردم و دیگه تکرارنکردم ,صد هزاربار توی صورتم زدین شماها عوضی اید نه انسان.
همونطور که زمین خیلی گرده نمی تونم ببخشمتون.
بخشیدما! خیلی بخشیدم
ولی می بینم که اصللللن دیگه لیاقت بخشش ندارید.
برید بمیرید.
من یه نفر توی گذشته یادم میاد چه کرده عمرا به ذهنم اجازه بدم
درود دوستنان
همونطور که در بخش (درباره من) گفتم من در شروع راهم برای اینکه برنامه نویسی رو شروع کنم چندتا اشتباه(فاجعه بود) داشتم که باعث شد چند ما سراغ برنامه نویسی نرم
و الان میخوام براتون شرح کنم :

1_اشتباه در انتخاب زبان برنامه نویسی
شاید شما هم وقتی میخواید اولین زبان خودتونو شروع کنید تو مثله من تو نت سرچ کنید و به همچین چیزایی میرسید:
پایتون اسون ترین زبان برنامه نویسی , پایتون با ساینتکست ساده  و محبوبترین زبان برنامه نویسی  , c مادر هم
پیش نوشت: سلام :) من توی نه گفتن خیلی اراده دارم طوری که همیشه مامانم رو به خاطر این که نمیتونه سرزنش هم میکنم! اما نمیدونم چرا نمیتونم به اینجا نه بگم. این همه جاذبه و کشش از کجا میاد عاخه؟ :/
همونطور که پیش میکردم درخشیدی، تک ستاره ی آسمون قلبم. دمت گرم *_*
امروز با اختلاف یکی از بهترین روزهای این چند وقت اخیر بود. مرسی که با بودنت و حضورت قشنگ ترش کردی. [باید سر فرصت بیام و ریز به ریز و جزء به جزء اش بنویسم که یادم نره. هر چند احتمال فراموشیش خیلی خ
ساده سازی چیزهای سخت فقط کار فاینمن نیست. دوستان در توزیع لینوکس هم زحمت می کشند و هر دفعه یک سیستم عامل ساده تر برای مخاطب ساده تر درست می کنند. از جمله این سیستم عامل ها شکره. اره درست شنیدید شکر همون شکری که تو چایی میریزیم هم میزنیم با نون و پنیر میخوریم.
شکر مخصوص بچه هاست. بیشتر روی یه مانیتور بزرگ که رو میزه و لمسیه نصب میشه. میتونن دیجیتال باهاش نقاشی کنند آهنگ پخش کنن با شخصیت های دو بعدی بازی کنند و حسابی به پرورش مغز در حال رشدشون بپرد
شبی کودکی که خوابش نمیبرد،پله های مارپیچ خانه تا پشت بام را طی کرد و در آنجا، زیر چراغانی آسمان نشست .
در حالی که داشت زمین را تمیز میکرد تا دراز بکشد،سو سوی نوری را از پشت سر،نظرش را جلب کرد.
سرش را چرخاند و ستاری ای نورانی را دید. ستاره به او چشمکی زد و گفت
-پسر کوچولو،چرا در رخت خواب نیستی؟
+امشب تنهایم و کسی نبوده تا برایم قصه بگوید،تو چرا بیداری؟
-من نمیتوانم بخوابم،اگر بخوابم دیگر نورانیتم را از دست میدهم
+بلدی قصه بگویی؟
-قصه ای بلد نیستم
اسفند سه سال پیش یک نهال توی باغچه ی حیاط پشتی کاشتم. بهار اومد و نهال های باغچه جلوی خونه شکوفه دادن اما اون نهال سبز نشد. منتظرش موندم تا شاید با بارون سبز بشه، اما هرچقدر صبر کردم، با بهار همراه نشد و خشک باقی موند. ناراحت بودم. باقی درخت ها سبز میشدن و توی پاییز دوباره عریان، اون نهال همچنان بی برگ بود.
چند روز مونده به بهار امسال، وقتی داشتم از پنجره ی اتاقم به باغچه سبز نگاه میکردم، متوجه شدم چندتا نقطه ی سفید-صورتی جایی اون گوشه هست. دقت
همونطور که می دونید ویندوز اجازه ساخت یک پوشه (یا Directory) با نام فاصله (white space) رو نمیده ولی میشه این کار رو با خط فرمان انجام داد. کد های زیر رو حتما امتحان کنید (به جای X هر حرفی می تواند باشد):
md "X:\ \"
و سپس
md "X:\ \test"
این دو کد در خط فرمان باعث ایجاد یک پوشه به اسم فاصله می شود. حالا برید و ببینید ویندوز چه باگهایی سر این پوشه می ده. اول که  پوشه رو باز می کنید چون کارکتر فاصله در آخر آدرس هست مرورگر فایل ویندوز (Windows Explorer) دچار یک اشتباه لپی شده و فاصله
بهترین سیستم کامپیوتری برای ماین چیست؟

همونطور که قبلا هم گفتیم یک سیستم ماینینگ خوب سیستمی هستش که از لحاظ کارت گرافیک و پردازشگر قدرتمند باشه
حالا به درخواست دوستان لیستی از بهترین کارت گرافیک ها و پردازشگر ها براتون اماده کردم که میتونید در ادامه مطلب مشاهده کنید
ادامه مطلب
دیروز یه پست از امیرمهدی ژوله خوندم که گفته بود:
«میدونید چرا رامبد جوان میره بچش رو خارج از ایران به دنیا بیاره، چون رسالت پدریش این تعریف شده که به بچش شادی و عزت نفس و مجالی برای خنده بده و نذاره اون غمگین و گرفتار و افسرده بار بیاد.
اگه از جایی که بچه مردم به دنیا میاد ناراحتیم، یقه روان‌پزشکمون رو بگیریم.»

اکثرشون همین طورین، تا یه خرده پول دستشون میاد همه چی یادشون میره.
به نظر من بیشترین تقصیر رو ما مردم داریم. خودمون بزرگ و مشهورشون م
امروز تو راه برگشت خوابگاه خواستم که ذهنم آزاد باشه دیگه گفتم اگه قرار بود یه اسم انگلیسی انتخاب کنم چی خوبه؟ بنظرم لانسلوت ‌‌با مسما باشه ولی همونطور که ملت امیرحسین رو حوصلشون نمیشه و به امیر خلاصه می‌کنند احتمالا اون هم به لانس خلاصه کنند. ولی خب اگه دوست دختر می‌گرفتم بهش می‌گفتم این تنبل بازیا در نیار کامل بگو لانسلوت راستی متروهای اونجا دستفروش داره؟ خصوصاً اون گل فروش‌ها که بی هوا براش گل بخرم.اگه نداشته باشه که آدم دلش تو مترو م
به نام انسانیت
امروزجمعه ۱۳۹۸.۰۳.۱۰
وجدان صادق
زندگی یعنی آرامش، آرامش با یه وجدان آروم بدست میاد، وجدان آروم نتیجه ی صداقت و درستکاری هست و کل این زنجیره از تو یه آدم خوب توی یک زندگی آروم و خوب میسازه؛
یک پسر و دختر کوچیک مشغول بازی با هم بودن، پسر کوچولو یه سری تیله و دختر چنتایی شیرینی داشت، پسر گفت: من همه تیله هامو بهت میدم و تو هم همه شیرینی هاتو به من بده، دختر قبول کرد پسر بزرگترین و زیباترین تیله رو یواشکی برداشت و بقیه رو به دختر داد
خدایا منو از دست فامیلایی که فک میکنن یه پا مومن مجتهدم و برا برگردوندن نظرم از گیاهخواری نشستن از فلان امام و فلان پیامبر و فلان آیت الله نقل قول میکنن نحات بده:|
چرا نمیشه عین آدم به خاله 50 ساله ام بگم "من اشرف مخلوقات نیستم و برام مهم نیست فلان حضرت در مورد اینکه همه ی مخلوقات نعمت هایی واسه انسان هستن چی گفته:| " ؟ 
خدایا جان خودت و همین عزیزانی که با استناد بهشون تو همین چندساعت مغزمو به فنا دادن نجات بده:))
هیچ چیز اندازه چند روز با فامیل بود
الان ساعت 5 صبحه ... و من منتظر طلوع خورشید هستم، بعضی وقتا که دارم به این لحظه‌ی زیبا فکر می‌کنم، می‌بینم که چقدر لحظات زیبا رو ما از دست می‌دیم ... شاید همون یک لحظه‌ی زیبا مسیر جدیدی به زندگی ما بده، شاید تغییری ایجاد بشه . همه‌ی ما متولد یک لحظه هستیم. یک لحظه که پدر مادر تصمیم به ازدواج می‌گیرن، یک لحظه که بچه به دنیا میاد و یا یک لحظه که از دنیا میریم.
هر لحظه می‌تونه یک اتفاق جادویی داشته باشه که شاید بتونیم بهش برسیم. من که خیلی از طلوع
سلام 
خدا میگه 
خلقنا من انفسکم ازواجا
از خودتون برای شما زوج هایی آفریدیم
و در انجیل هم گفتم که نوشته شده حوا از دنده ادم افریده شد
بعدش میشگه تا آروم باشید در کنار او
آرامش یه اصل کلیدی هست در زوج واقعی
داف و پلنگ و پاف و فلان همه باد هواست
دنبال یار باید بود
میدونید یه آیه داریم میگه
الم اعهد الیکم یا بنی ادم...
میگه مگه من با شما عهد نبسته بودم که شیطان رو نپرسید و ...
عهد؟
کدوم عهد خدا؟
من چیزی یادم نمیاد!
بله
در این ایه به عالم ذر اشاره شده
بر
در ایران سواحل زیادی وجود نداره اما اونهایی که هستند بسیار زیبا می باشند. من شخصا خودم اکثرشون رو رفتم و می تونم بگم شمال و جنوب تنها دارای ساحل نیستند.
توصیه می کنم به دیگر حا های ایران که دارای دریاچه هستند هم سر بزنید.
اما امروز می خوایم درباره بهترین مکان ها برای زندگی صحبت کنیم. مثلا من چند وقته که دارم در سواحل جنوب زندگی می کنم و یک ویلا شگفت انگیز اجاره کردم. شما هم می تونید با قیمت ها ی مناسب ویلا اجاره کنید.
مثلا من تونستم با 1/3 قیمت از
همونطور که میدونید استخراج ارزهای رمزنگاری به سادگی امکان پذیر نیست.استخراج ارزهای رمزپایه در درجه اول‌ نیازمند تهیه یک کامپیوتر مناسب یا دستگاه قدرتمند ماینینگ است. مسلما تهیه چنین کامپیوتری سرمایه و پول زیادی می خواهد. بنابراین همه افراد قادر به استخراج بیت کوین و سایر ارزها نیستند. اگر چه به نظر می رسد که کریپتو تب برعکس این امر را نشان می دهد. این پلتفرم به شما این امکان را می دهد تا از طریق مرورگر کامپیوتر خودتان، بیت کوین استخراج
خاطره که امروز میخوام براتون تعریف کنم، مدتی پیش برای یکی از همکارهام اتفاق افتاده بود. من هم تصمیم گرفتم امروز این ماجرا رو برای خوانندگان عزیزم بازگو کنم. به خاطر اینکه به جالب بودن موضوع لطمه نخوردم، داستان رو از زبان اول شخص مینوسم. امیدورام که خوشتون بیاد...

نزدیکهای ظهر بود و داروخونه حسابی خلوت بود. البته معمولا این ساعت از روز همیشه، همینطور هستیم. من و خانم دکتر تو داروخونه تنها بودیم. من داشتم با ماشین حساب روی میز ور میرفتم، خانم د
     یکی دو هفته ای هست خواب شب پسرم مجدد بهم ریخته و من خیلی شبها ازین قضیه کلافه و متأسفانه عصبانی میشدم که نتیجه اون گاها رفتار مناسب و بدون صبر هست. توی این مدت خودم هم خیلی روحیه و جسم قوی ای نداشتم و در نتیجه به بهترین نحو نتونستم عمل کنم. امشب رفتم مطالعه ای بکنم تا ببینم اوضاع از چه قراره و اگر می تونم توی این روند بهبودی بدم و رفتار درستی داشته باشم.
     زمانی که مطالعه کردم دیدم همونطور که حدس زده بودم، بهم خوردن خواب یکی از ویژگی های ا
قیمت طراحی سایت در اصفهان
وب سایت یک کالا نیست و پس از راه اندازی اون تازه نیاز شما به شرکت طراح وب سایت بیش از پیش احساس می شه. پس شرکتی رو برای طراحی وبسایتتون انتخاب کنید که در زمینه پشتیبانی وب سایت خدماتش قابل قبول باشه. مهمترین مشکل در زمینه طراحی یک سایت ارزان، نبودن یک پشتیبانی قوی از اونه.
همونطور که گفتیم اوج شید قیمت های منصفانه و منطقی واسه طراحی و بهینه سازی سایت داره. چیزی که شما باید در نظر بگیرید اینه که هزینه ای که برای طراحی ی
این هر سال دم عید آرایشگاه رفتن زنا معضل عظیمیه. این تعداد از خانم کجا بودن تا حالا؟ همه ام یسره دکلره فقط :/ خیلی زشته خب یه تنوع بدین. از اونجا که خانواده ما هیچوقت موافق با جریان رود نبوده خواهری رو راضی کردیم تا بره و موهاشو خرمایی کنه. خیلی بهش میومد و خوشگل شده بود، از ذوق کردناش جلوی آینه روحم شاد شد، چند سالی بود موهاش   رو رنگ نکرده بود و این تنوع روی روحیه ش تاثیر گذاشته بود. وقتی رسید خونه دیدم نمی تونه صحبت کنه،آرایشگرش صورتشو ماسک گذ
داشت زیر لب می‌خوند:
"که من باد میشم میرم تو موهات..."
بهش گفتم به جای اینکه واسم کنسرت برگزار کنی پاشو کمک کن این تختو جا‌به‌جا کنیم، کمرم درد گرفت به خدا! 
با شیطنت باز گفت:
" ای بخت سراغ من بیا، 
که رخت‌خواب من با خیال خامم گرم نمیشه"
بهش گفتم از بد شانسیت که بختت من بودم، قیافه‌ی ناراحت و اخمو به خودش میگیره و آه میکشه، میگه هِــــــی... 
کنارش میشینم، بهش میگم پشیمونی؟ 
میگه: 
میدونی من یه تئوری دارم، میگم که هر کسی توو زندگیش عاشق یک نفر با
یکی از دردناک ترین خبرهایی که تا الان شنیدم، مرگ حسین محب اهری بود ... اون فیلمش که دستمال دستش گرفته و با آخرین توانی که براش باقی مونده داره می رقصه ، اشکمو درآورد ...میدونید چیه ، یه سلبریتی مردمی همیشه تو قلب مردم جا داره. شاید خوشگل نباشه، شاید خوش تیپ نباشه، شاید پولدار نباشه، اما مردمی بودن یه چیز دیگست ... یه سریا تو قلب مردم جا دارن و هیچ وقت هم بیرون نمیرن از قلب مردم. این آدما کسایی هستند که نقاب به چهرشون نمیزنن ... خودِخودِ خودشونن ... نق
سلام . خب ترازم همونطور که فکر میکردم افتضاح شد . با این حال اصلا ناراحت نیستم ؛ یه حال خوبی دارم و حتی از ته دل لبخند میزنم . احساس میکنم یه قدم به هدف نزدیک تر شدم . خب البته نبایدم ناراحت باشم چون تلاش زیادی نکرده بودم و به اندازه ی تلاشم نتیجه گرفتم .
 هفته ی دیگه پنج شنبه آزمون بعدیه . نمیدونم چقدر میخونم و هیچ هدف گذاری ای براش ندارم . هرچقدر شد میخونم و امیدوارم ترازم بره بالا . اگه تو اون آزمون تراز و چند از ده هام خوب شد ، بهتون میگم که این آ
کنبانوا دوستان ! o(^▽^)o
همونطور که قبلا گفتم یه تعدادی از قسمت های اضافی کوروکو نو بسکت رو زیرنویس کرده بودم و قبلا تو سایت های دیگه گذاشته بودم اما می خوام اینجا هم بذارم برای اطمینان !
NG Shuu قسمتهای اضافی کوروکوئه که اتفاقاتی که تو انیمه افتاده رو به نوعی مسخره می کنه و خیلی بامزه اس ! 
من قبلا این فایل رو با کمک دوستم Real Fantasy تو سایت انیم ورلد گذاشتم اما انیم ورلد در حال حاضر از دسترس خارجه ...
برای دانلود کردن تمام قسمتهاش کلی تلاش کردم و بعد از
تو شرکت ما شما می‌تونی هرچقدر که دلت بخواد انتقاد کنی و پیشنهاد بدی. یعنی طوریه که آزادی کامل داری که حرفات رو بنویسی و بندازی تو صندوق انتقادات و پیشهادات که زیر هر میزی گذاشتن. فکر می‌کنم این کاریه که اکثر جاها تو این مملکت با پیشنهادات و انتقادات انجام میدن. روزگاری بر من گذشت تو همین چندوقت که نبودم. دومین سفر لبوفسکی وارم رو تو تعطیلات عید فطر رفتم به بهشت ایران. جای همگی‌تون خالی بود. برای بار سوم هم تو این هفته رفتم تبریز. خیلی اتفاقات
خب روزای مزخرفی هستن. نه اینکه بد نباشنا، فقط بین برزخ درس خوندن و نخوندن گیر کردم. و انگار فقط دو سه روز باید بگذره که برگردم به روال سابق. بیشتر روز رو میخوابیم یا یه جوری فقط وقت میگذرونم، خب به خوبی استراحت واقعی نیست ولی بهتر از هیچیه. دیروز به زور بردنم شهربازی:)) و یه تجربه ی جدید پیدا کردم:)) برای اولین بار تو عمرم با این کامپیوترای خفنی که تو شهربازیا هست با داداشم فوتبال بازی کردیم و اوه عالی بود. یک صفر بردمش:)) پی اس فور هم به چیزایی که ک
عیدتون مبارک
ایشالا سال جدید براتون پر از موفقیت‌های بزرگ به همراه دلی شاد و سلامتی باشه. خوب بمونین :)
خب از 18 اسفند به واحدا تقسیم شدیم. 24 نفر به واحد یوتیلیتی اختصاص داده شدن. یوتیلیتی سه واحد بزرگ داره: برق و بخار، آب صنعتی، بازیافت آب.
من و ۷ نفر دیگه از بچه‌ها برق و بخار افتادیم. وظیفه‌ی اصلی این واحد تامین برق کل پالایشگاهه.
همونطور که قبلا گفته بودم کار ما به صورت شیفتی هست. شیفت‌های 12 ساعته. کار شیفتی باعث شده کم کم به مرحله‌ی رد دادگی
چطور معلمی و تدریس رو شروع کنم؟
سلام به مخاطبان همیشگی استادسلامروز و روزگارتون خوش:)علاقه به تعلیم و تربیت و تدریس ریشه در ذات ما آدم‌ها داره و شاید ساده‌ترین نمونه‌ی اون میل به پند و اندرز و نصیحت باشه که همه‌مون در مقام شنونده ازش بیزاریم اما در مقام گوینده هیچوقت ازش خسته نمیشیم:))امروز قصد داریم راجع به همین مقوله با شما صحبت کنیم؛اشتباه نکنید، فرار نکنید، منظورم پند و اندرز نیست؛منظورم معلم بودن و معلم شدنه.خیلی از ما تجربه‌ی تدریس
سلام دوستان ، میخوام در این پست روشی ساده برای استفاده از صف ها در لاراول رو براتون توضیح بدم 
همونطور که میدونید بعضی از پروسس ها مثل ارسال ایمیل های اطلاع رسانی یا نوتیفیکیشن ها در وبسایت جزء فرایندهای زمانبر محسوب میشن که اگر بصورت متقارن با مرورگر کاربر این فرایندهارو انجام بدیم ، تجربه خوبی برای کاربر نخواهد بود و ممکن است حتی در طول اجرای پروسس سمت سرور بدلیل موندن کاربر در صفحه سفید انتظار مرورگر ، کلا از سایت ما خارج بشه و مشتری رو
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام 
همونطور که می دونید  بکهیون دو سه روز پیش یه البوم داد
ببخشید که دیر گذاشتم
ولی خب،این اولین البوم تکی بکهیون هست
حف زیادی ندارم بریم برای دانلود
برای دانلود به ادامه ی مطلب بروید

ادامه مطلب
در مورد اوپرا وینفری داشتم مطلبی را مطالعه می کردم که به نکته مهمی اشاره می کرد. اهمیت نوشتن خاطرات در زندگی!راستش را بخواهید من خیلی وقت است این قضیه برایم اهمیت دارد. 
از زمانی که خیلی کوچک تر بودم در سال نامه هایی که هر ساله برای عید سال نو از طرف شرکت های تبلیعاتی مثل دومینو دریافت می کردیم به صورت روزنانه بیشتر اتفاقات ریز و درشت را در آن ها ثبت می کردم. به صورتی که پس از چند سال نگاه کردم و دید م سیل عظیمی از نوشته های من کتاب خانه اتاقم را
سلام کنکوری های عزیز تجربی شاید خیلی از اوقات اطلاعات اشتباهی در مورد بودجه بندی درس های کنکور بهتون داده باشن و کمی گیج شده باشین. اگه اینطور بوده اصلا نگران نباشین، تو این پست قصد دارم بودجه بندی دروس کنکور تجربی رو برای شما ارائه بدم. همونطور که میدونید بودجه بندی مطالعاتی بر اساس بودجه بندی تست ها در سال های اخیر یک اصل منطقی است. امیدوارم ارائه این بودجه بندی کنکور به شما واسه برنامه ریزیاتون کمک کنه و بتونین با توجه به اونا، موفقیت بی
قرص افسردگیم که قرص خیلی تیپیکیه،کمیاب شده!!!!!!! نه از خارج وارد میشه و نه چیز عجیب غریبیه! ولی نیست!
امروز از استرس اینکه اگه پیداش نکنم چیکار کنم داشتم دیوونه میشدم!
به خودم می گفتم حالا من دوماه مونده به کنکور چجوری قرصامو عوض کنم؟! چقدر طول میکشه تا به جدیدا عادت کنم؟!اگر بخوام دکتر وقت بگیرم یه هفته طول میکشه، من تا اون موقع چیکار کنم با افسردگی؟!!!!!
بدی قرصای افسردگی اینه که در طولانی مدت جواب میده و ممکنه یه قرص رو دوماه بخوری روی تو اثر ن
یا ملجای عنداضطراری

(فینیش اگزم طور )

تابستون 15 روزه که شروع شده.

اما فصل ها، با توجه به حالِ آدمه که عوض میشه انگار... همونطور که زمان برای هرکدوممون متفاوت میگذره.

تابستون من با میوه های تابستونی شروع میشه. با به کار انداختن کولر. با بوی پوشال نم خورده و تا حدودی با فراغت توام با بیکاری

آدم وقتی میره سر کلاس حس میکنه کلاس مزاحم همه برنامه های دیگه اش شده

اما وقتی کلاس و امتحان نداره، به خاطر برداشته شدن اون فشار ، حس کارهای دیگه اش هم نم
سلام
کمربند ها رو سفت ببنیدید که ازون پستای چرت و پرته./
خدا چه شکلیه؟
ما با چیزی که حداقل اعتقاداتمون میگه و یکم فکر کردن میتونیم بگیم که خدا هرچی هست یه موجود با ابعاد بالاتر از ماست.
این تئوری خیلی چیزا رو پیش بینی میکنه.
1- نمیتونیم خدا رو ببینیم
2- نمیتونیم براش محدودیت فیزیکی قائل بشیم(چون محدودیت فیزیکی رو میشه تو سه بعد و تو یه بازه زمانی در نظر گرفت)
و چیزای دیگه.
حالا سوال اینه اگه میخواستیم ببینیمش، اگه میتونستیم ببینیمش چجوری میدیدیم

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مقاله تحقیقی|دانلود پروژه دانشگاهی آرایش و زیبایی شیک محمد غفاری تجارت الکترونیکی اوای دل آنتی بادی تجهیزات فیزیوتراپی salemziba شایان هک مراقبت و درمان بیماری های کبد،کلیه و معده